1. Ana Sayfa
  2. Eğlence
  3. 2020 Yaz Mevsimi Finalinde Oynayacak İsim Belli Oldu

2020 Yaz Mevsimi Finalinde Oynayacak İsim Belli Oldu

2020 Yaz Mevsiminde oynayacak olan takım...

49587308636_27717e80ef_k-1536x1025-1

Yarı finaldeki karşılaşmalarının ilkini geride bırakan 1907  Fenerbahçe, Team Aurora karşısında aldığı galibiyet ile finalde oynayacak olan ilk isim oldu.

Playoff aşamasının çeyrek finallerini geride bıraktıktan sonra mevsimi birinci ve altıncı sırada bitiren ilk takımım bize oldukça ilginç bir seri izlettirdi. Silver Scarpes’ i duyduğumuz karşılaşma sonucunda yüzü gülen takım 1907 Fenerbahçe oldu. Yine de bu gülümseme, kolay geçen birkaç maçın ardından değil oyuncuların sırtından akan soğuk terin sonrası yerleşti bu gülümseme.

Çeyrek finalde Papara Supermassive’ i 3-1 olan bir skorla yarı finale izleyicileri şaşırtarak çıkan Team Aurora, Bu seriye de oldukça iyi başladı. İlk maçı kazandıktan sonra maç resmen bir pinpon mücadelesine döndü. Yine de serinin kalan maçlarında bozgun ekranına baktıkları için finalde oynayacak takım Team Aurora değil 1907 Fenerbahçe oldu.

Maçın jeneriklik hareketleri genelikle Ejder çevresinde gerçekleşti. HolyPhoenix ve Elramir,  ejder güçlendirmelerinin rakipten çalmayı başararak izleyicilere izlemesi hoş görüntüler bıraktılar. Yine de hiçbir jeneriklik hareket, Blue dördüncü maçta oynadığı LeBlanc performansı kadar dikkat çekmedi. 14/0/3 gibi bir KDA tablosu ile maçı bitiren Blue, takımının finale çıkmasındaki en büyük etken oldu.

An itibari ile 1907 Fenerbahçe takımı final koltuğunda oturup bugün Dark Passage ile fastPay Wildcats arsındaki olacak olan maçın sonucunda rakibinin kim olduğunu saat 14.00′ da başlayacak olan maçta öğrenecek.

Yorum Yap