1. Ana Sayfa
  2. Eğlence
  3. Epic Games: Fortnite 2 Milyon Dolarlık Online Turnuvası Başlıyor

Epic Games: Fortnite 2 Milyon Dolarlık Online Turnuvası Başlıyor

Epic Games' in yaptığı açıklamya göre önümüzdeki günlerde şirket 2 milyon dolarlık  bir ödül havuzu ile Fortnite Şampiyonluk Serisi (FNŞ) için solo bir etkinlik olacağını duyurdu.

Epic-Games-Fortnite-Şampiyona-Serisine-ev-sahipliği-yapacak

Epic Games’ in yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki günlerde şirket 2 milyon dolarlık  bir ödül havuzu ile Fortnite Şampiyonluk Serisi (FNŞ) için solo bir etkinlik olacağını duyurdu.

Düzenlenecek olan etkinliğin diğer devasa etkinliklere göre daha uzun bir süreç olacağını söyleyen Epic Games; bu süreç birkaç gün değil yaklaşık 3 hafta olacağını belirtti. Bu sürecin 9 Mayıs Cumartesi günü başlayacağı ifade edildi.

Epic Games, her bölgedeki en iyi oyuncuları davet edeceğini, ancak Şampiyon Sıralaması oyuncuları için ise açık bir eleme sistemi olacağını da duyurdu.

Söylenenlere göre 2. Bölüm: 2.Sezon PC FNŞ Finallerindeki  ilk 100 oyuncu, 2.Bölüm: 2.Sezon Konsol/Mobile FNŞ Finallerindeki 100 oyuncu, 2.Bölüm: 1.Sezon FNŞ Finallerindeki 100 oyuncu, X. Sezon FNŞ Finallerindeki ilk 100 oyuncu  doğrudan davet edilecek 100 kişi kadar oyuncu etkinlikte yer almaya hak kazanacak. Bu oyuncular 2 milyon büyüklüğündeki ödül havuzundan pay alma hakkına sahip olacak.

Bu etkinlik Solo formatında olacağı için, daha yeni ve gelişmiş bir puanlama sistemi kullanılacak ve her hafta için bir ödül olacak. Sadece en iyi performansı gösteren diğer haftalarda oynamaya hak kazanacaklar.

Yorum Yap