1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Gratisin Yeni Gözdesi: Gratis beaulis

Gratisin Yeni Gözdesi: Gratis beaulis

makyaj

Gratiste yeni gözde markası beaulis uygun fiyatlı koleksiyon ürünleri oldukça güzel görünüyor. Lip glossları, tekli farları, paletleri, kapatıcısı, terracotta alık, glaze it highlighter gibi bir çok aşık olunası ürünleri standlarda yer alıyor.Peki en önemlisi fiyatlarına göre performansı nasıl? Fiyat performans açısından beklentinizi karşılayacak pek çok ürünü olduğunu söyleyebilirim. O zaman denediğim ve memnun kaldığım ürünlerine göz atalım;

Beaulis Zip It Likit Mat Ruj;

likit-mat-ruj

Bayılıyorum bu rujlara. Yapısı ince ve dudakta ağırlık yapmıyor. Renkleri efsane. Kalıcılığı çok iyi olmasa da günlük kullanım için oldukça uygun. Benim vazgeçilmezlerim 116 ve 511 ama zevkinize göre seçebileceğiniz oldukça geniş bir renk skalası var.

Beaulis Crush It Ruj;

Pigmentli yapıya sahip bir ürün. Mat ve aynı zamanda aşırı yumuşak yapıda sürmesi çok kolay ve oldukça kalıcı. Yapısı itibariyle hem kışın hem de yazın kullanılabilir. Rengine gelince benim favorilerim 517, 284 ve 105 tabi her ten ve dudakta farklı durabilir. Deneyip almanızda fayda var. Diğer markalara oranla performansının da oldukça iyi olduğu söylenebilir.

Beaulis Mix It Quatro Dörtlü Far Paleti;

İndirimden aldığım ve vazgeçemediğim harika bir ürün. Yapısı şahane, karışması, dağılması efsane, pigmentasyonu oldukça iyi ve fiyatı her bütçeye uygun denebilir. Günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz renkleriyle makyaj çantanızın vazgeçilmezlerinden olacak. Bence her makyaj çantasında en az bir tane olmalı.

Beaulis Close It Likit Kapatıcı;

Yine bir indirimden aldığım ve iyi ki almışım dediğim bir ürün. Makyaj ürünlerinde biliyorsunuz ki hem ekonomik hem de kaliteli olsun istiyoruz. Fakat aldığımız çoğu ürün iyi olmayabiliyor. Bazen de pahalı aldığımız ürünlerden istediğimiz sonuçları alamayabiliyoruz. Ben bu ürünü çok severek kullanıyorum. Yapısı çok yumuşak ve güzel dağılıyor. Hafif pudralı. Çizgilerime dolmayan ilk defa bir kapatıcı ile karşılaştım. Tabi şunu da söylemek gerekiyor ki her cilt yapısı farklıdır. Fakat alıp denenmesi gereken bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Beaulis Shine It Strobing Palette Aydınlatıcı;
allık

3 Farklı highlighter’dan oluşan bu efsane far paleti kolay dağılan yapısı sayesinde mükemmel bir ışıltı vererek yüz hatlarını vurgulamaya yardımcı oluyor. Çok kullanışlı ve uygun fiyatlı bir ürün olmasının yanı sıra bir de pigmentasyonu fazlasıyla başarılı. Taze ve parlak görünümlü bir cilt rengi ile de uyum sağlayabiliyor. Kalıcılığı gayet güzel yumuşacık bir yapıya sahip birazcık tozutuyor fakat bunun fazla bir sorun yaratacağını düşünmüyorum. Bence bu kadar güzel bir palete aydınlatıcı sevenler bir şans vermeli.

Beaulis markası için değerlendirilmesi gerek birçok ürün var fiyat performans olarak beklentileri oldukça karşılıyor siz de  deneyerek kendiniz karar verebilirsiniz.

Güzel ve sağlıklı günler dilerim…

Yorum Yap